Fotka-zo-zápasu-Veľké-Ripňany-NemčiceTento zápas sa niesol v duchu snahy zo strany hostí získať aspoň jeden bod. Nemčice začali hrať odhodlane, no od začiatku vedeli, že to nebude jednoduché, pretože v bráne namiesto brankára stál jeden z hráčov. Odohrali sa prvé minúty a v tom prišlo veľké prekvapenie, keď rozhodca odpískal úplne vymyslenú jedenástku a tím podlomil mužstvo Nemčíc. Dokonca aj domáci boli prekvapený, len sa mlčky prizerali na veľké divadlo. Túto šancu domáci nezahodili a premenili skóre na 1:0. Od tohoto momentu Nemčice iba dobiehali skóre. V dvadsiatej minúte hl. rozhodca odpískal ďalšiu 11., ktorú L. Višňovský s prehľadom premenil. Stav 1:1 bol síce pekný, ale nie na dlho. Už v 24. minúte striela gól pre domácich a tým sa hra mení na boj pre Nemčice, ktorý zvladali perfektne. No bez brankára v bráne môže byť snaha aj túžba akákoľvek silná, ale šance na výhru alebo remízu sa pomaly končili. Po chvíli domáci strieľajú tretí gól a stav sa mení na 3:1. Tento stav vydržal až do polčasu.  Na druhý polčas Nemčice nastúpili do hry odhodlané zmeniť ešte výsledok. V 54. minúte L. Višňovský zakončuje na bránu a je z toho nádherný gól, ako aj pre divákov, tak aj pre hráčov. Nemčice začali opäť dúfať, že nejaký bod sa im podarí získať, ale rýchle ukončenie tejto myšlienky prišlo v 56. minúte, keď domáci hráč premieňa na 4:2. Domáci v tomto momente zistili, že Nemčice nemajú v bráne brankára a začali sypať strelu za strelou, či 20, či 30 a viac metrov od brány, z každej príležitosti, ktorú dostali. Za každú chybu, čo i len najmenšiu boli Nemčice potrestané zakaždým gólom. A takto sa dohral celý zápas do stavu 7:2 pre domácich… Nemčice si určite zaslúžili minimálne remízu, dokonca si dovolíme tvrdiť, že aj výhru, keby bol v bráne brankár a nie hráč.