vs
4. septembra 2016
Skóre: 2 - 2

Hlásenie zo zápasu

Hral sa svižný okresný futbal. Hostia potvrdili svoju kvalitu a už v 20. minúte sa ujali vedenia. Domáci o štyri minúty vyrovnali. Aj naďalej sa hral svižný futbal, ale bez vyložených šancí. Ďalšie góly padali až v závere, hostia sa opäť ujali vedenia, ale domáci v poslednej minúte využili zaváhanie brankára hostí a Uškovič vyrovnal na konečných 2:2. Zápas výborné zvládla krajská rozhodcovská trojica.

Góly: 24. B. Milata, 90. T.Uškovič – 20. J. Trávnik, 85. P. Krajčík,

rozhodoval Buranský, 150 divákov.

OFK: Klačanský – D. Mikuláš, Toman, Chrkavý, Knápek (78. Uškovič), Guliš, Gieci, Fráter (73. Košík), Matúš Meluš, Ševčík, Milata.

TJ SLOVAN: L. Lukačovič – D. Bečka, M. Bartoník (83. M. Ďurák), Sporina, Trávnik, F. Lukačovič, Vyletelka (79. J. Medek), Mosný (73. Krajčík), J. Zvozil, M. Turčan (89. P. Jančovič), M. Ducký.