vs
4. septembra 2016
Skóre: 3 - 0

Hlásenie zo zápasu

Domáci začali veľkou šancou, ale Vrábel sa nepresadil. Potom sa hra vyrovnala, družstvá hrali opatrne. V 14. minúte z nevinnej akcie otvára skóre M. Gregor – 1:0. Potom si Kovarce vypracovali niekoľko šancí, ale gólovo zapršalo až v 32. minúte, keď Labuda z protiútoku zvýšil na 2:0. Do druhého polčasu nastúpili mužstva pasívnejšie. Domáci bránili náskok a hostia nevedeli prelomiť ich obranu. V 65. minúte po faule na M. Gregora uzatvára Hula na konečných 3:0. Výborný výkon podala aj krajská rozhodcovská trojica.

Góly: 14. M. Gregor, 32. P. Labuda, 65. R. Hula (11 m),

rozhodoval Čulák, 150 divákov.

OFK: Vrbjar – Vorčák, Hula (84. Ďurič), Maruna, M. Gregor, E. Gregor (84. Klačanský), Kutňanský, Vrábel (65. J. Gerši), Labuda Mekýš (78. Bobula), Jankovič.

TJ: V. Legéň – P. Bujna (67. Jaško), J. Rodina (74. J. Hostačný), Gális, Blaho (58. M. Bujna), Bitarovský, Sekereš, Polúch, M. Dovalovský, Kolaček, Novotný (54. P. Rodina).