vs
28. augusta 2016
Skóre: 0 - 2

Hlásenie zo zápasu

Hostia po celý zápas boli svižnejším a hlavne presnejším tímom v prihrávkach. V. Dvorany zahodili jedenástku a o päť minút na to sa hostia ujali vedenie tiež z penalty zásluhou A. Štetku. V 36. minúte po dorážke Chovanca už viedli 0:2. Domáci síce mali platonický tlak, ale šance mali hostia a domácich podržal brankár. Hostia vyhrali zaslúžene. Dobrý výkon podala aj rozhodcovská trojica.

Góly: 34. A. Štetka (11 m), 36. V. Chovanec,

rozhodoval Tomka, 30 divákov.

TJ: R. Rybanský – T. Rybanský, F. Jančovič, Klepanec, F. Rybanský (67. M. Rybansky), T. Jančovič (82. R. Zachar), P. Zachar, J. Jančovič, M. Karvay, Martiška (84. Blaško), T. Rybanský.

OFK: Halo – Kopčan (83. T. Greguš), Borbély, Bartošek (81. Gocala), T. Mikula, M. Štetka (85. Judák), Chovanec, Hertel, I. Vlasák, Frťala, A. Štetka (87. Minks).