vs
28. augusta 2016
Skóre: 1 - 1

Hlásenie zo zápasu

V prvom polčase domáci nezachytili úvod stretnutia, hostia sa dostali do miernej optickej prevahy a po jednom z únikov sa pískala penalta proti domácim. Pokutový kop premenil M. Gregor – 0:1. Do druhého polčasu domáci nastúpili vo svižnejšom tempe, dokázali sa hosťom vyrovnať v tempe zápasu, čo viedlo k vyrovnaniu na 1:1. Do konca zápasu sa už nezmenilo a zápas sa tak skončil spravodlivou remízou.

Góly: 59. M. Martonka – 13. M. Gregor (11 m),

rozhodoval Lieskovec, 70 divákov.

DRUŽSTEVNÍK: Kuchtiak – Steltenpohl (46. Maček), E. Matejov, Kubala, Zubčák, D. Hruboň, Prostredný (83. Jakubička), Klčo, M. Martonka, P. Hruboň (57. Dunka-berky), Chudý.

OFK: Vrbjar – D. Vorčák, R. Hula (77. Klačanský), Maruna, M. Gregor, E. Gregor, Kutňanský, M. Vorčák, Vrábel, Mekýš (72. J. Gerši), J. Jankovič.