vs
22. augusta 2016
Skóre: 2 - 3

Hlásenie zo zápasu

Na dobre pripravenom trávniku sa hral kvalitný futbal. Domáci boli do 30. minúty nevýrazní, súper pôsobil futbalovejším dojmom. Hostia sa ujali šťastným gólom v 17. minúte, kedy domáci brankár vyboxoval loptu na hlavu hosťujúceho strelca, ktorý tak kuriózne otvoril skóre zápasu. V 34. minúte Kopčan z priameho kopu prekrásnym gólom vyrovnal na 1:1. O štyri minúty po úniku poslal domácich do vedenia A. Štetka – 2:1. Potom domáci nastrelili dve brvná a ďalšie dve tutovky zostali tiež nevyužité. Hostia v 54. minúte vyrovnali Novotným. Rajčany v závere dokonale využili nedorozumenie domácej obrany a strelili víťazný gól. Zápasu by viac svedčila remíza, šťastnejší sú však hostia. Domáci už dlhých päť rokov čakajú, že konečne porazia Rajčany, teraz sa im to opäť nepodarilo.

Góly: 34. Š. Kopčan, 38. A. Štetka – 17. a 54. L. Novotný, 83. M. Bitarovský,

rozhodoval Košecký, 150 divákov.

OFK: Minks – Kopčan, Aberštík (84. T. Greguš), Bartošek, Mikula, M. Štetka, Chovanec, Hertel, I. Vlasák (73. Repka), Frťala, A. Štetka (89. Gocala).

TJ: V. Legéň – P. Bujna, J. Rodina, Kolaček, Blaho (73. Jaško), Bitarovský, Sekereš, Polúch, M. Dovalovský, Novotný, P. Rodina.