vs
4. júna 2017
Skóre: 1 - 2

Hlásenie zo zápasu

Domáci nastúpili v oklieštenej zostave a už v 1. minúte sa fantasticky trafil Šelestiak – 0:1. V. Dvorany vzápätí chceli otočiť stav, no z protiútoku sa opäť nechytateľne trafil D. Mikuláš – 0:2. Bolo až nemožné, čo pozahadzovali domáci. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, V. Dvorany zahadzovali čo sa dalo a v bránke hostí čaroval Macko. Domáci sa predsa len dočkali gólu, ale ten prišiel až v 90. minúte zásluhou Šnirca. Hostia si tak odviezli veľmi prešťastné tri body.

Góly: 90. M. Šnirc – 1. M. Šelestiak, 20. D. Mikuláš,

rozhodoval Križma, ČK: 88. T. Paulovič (Práznovce), 50 divákov.

TJ: R. Rybanský – T. Rybanský, Klepanec (74. F. Jančovič), D. Števčík, K. Števčík (65. Blaško), T. Jančovič (14. V. Rybansky), P. Zachar, J. Jančovič, Šnirc, M. Rybanský, D. Rybanský.

OFK: Macko – Karl, Dálik, Paulovič, Zubák, Vida, Holeščák, Mikuláš, Šelestiak, P. Karvay, Janček.