vs
4. júna 2017
Skóre: 1 - 4

Hlásenie zo zápasu

Hostia začali náporom a už v 7. minúte Jančovič poslal Kuzmice do vedenia – 0:1. Po tomto góle prevzali iniciatívu domáci, ale štyri tutovky zostali nevyužité. Až tesne pred odchodom do šatní premenil nariadený pokutový kop Jamrich – 1:1. Aj vstup do druhého polčasu vyšiel opäť lepšie hosťom, ktorí šli do vedenia 1:2. V ďalšom priebehu boli síce hostia aktívnejší, ale hral sa futbal hore – dole. V samom závere strelili hostia ďalšie dva góly a zo Závady si tak odviezli všetky tri body.

Góly: 43. M. Jamrich (11 m) – 7., 85. a 89. D. Jančovič, 54. M. Kaman,

rozhodoval Tomka, 50 divákov.

OŠK: Jamrich – Milata, Buc, Godál, Detko, Janček (66. Marek Herda), Nováčik (86. F. Herda), Halo, M. Hazda, Božik (73. T. Hazda), Mário Herda.

OFK: Fico – Zubaj, Martinček, T. Grznár, Kolbik (86. Bezucha), Kaman (79. Goga), P. Virdzek, Jančovič, Oravec, Merka (46. T. Zachar), V. Herda.