vs
3. júna 2017
Skóre: 8 - 0

Hlásenie zo zápasu

Domáci od prvej minúty zobrali réžiu zápasu do svojich rúk. Hrali aktívne, vytvárali si šance a dve z nich premenili i na góly. Hostia smerom dopredu ukázali veľmi málo a za zmienku stoja iba dva centre do domácej šestnástky, z ktorých ale nič nevyťažili. V druhom polčase Čermany stále búšili do súpera a ten sa postupne z ihriska vytrácal. Keďže hostia už nemohli striedať za zraneného hráča a dohrávali len desiati, tak skóre sa po drvivom tlaku domácich zastavilo na konečnom výsledku 8:0.

Góly: 20. a 41. P. Bisák, 48. a 51. P. Hruboň, 61. M. Prostredný, 72. Š. Kuchtiak, 83. E. Matejov, 87. M. Gerši,

rozhodoval Sák, 30 divákov.

TJ DRUŽSTEVNÍK: Michalec – Chňapko, Bisák, P. Hruboň, E. Matejov, Gubáň, M. Gerši, Klčo, Chudý (71. Steltenpohl), D. Hruboň (72. Chrenko), Prostredný (66. Kuchtiak).

OFK: Greždo – Š. Bruchatý (61. Janech), P. Malinka, Streďanský, Pátrovič, Štefkovič, Juraj Lacika, Čakajda, Jakub Lacika, Pikna, Šimune.