vs
3. júna 2017
Skóre: 4 - 2

Hlásenie zo zápasu

V N. Strede sa hral futbal veľmi dobrej okresnej úrovne k čomu prispeli obe mužstva. V 20. minúte P. Válek po priamom kope otvára skóre – 1:0. Už o tri minúty ale hosťujúci P. Krajčík vyrovnáva na 1:1. Mišuta v 48. minúte zahráva trestný kop a s prispením teču hosťujúceho hráča sa domáci opäť dostávajú do vedenia – 2:1. V 50. minúte L. Ryban po trestnom kope A. Mišutu doráža do siete – 3:1. V 66. minúte P. Krajčík svojim druhým gólom v zápase znižuje na 3:2. V 77. minúte T. Chuťka po krásnej akcii L. Rybana upravuje na 4:2. Zápas sa po tomto góle už iba dohrával a keďže domáci viac túžili po víťazstve, zaslúžene doma i vyhrali.

Góly: 20. P. Válek, 48. A. Mišuta, 50. L. Ryban, 77. T. Chuťka – 23. a 66. P. Krajčík,

rozhodoval Wenderla, 80 divákov.

OFK: Košút – M. Kováč, Chuťka, F. Králik, Válek, Mišuta (65. Horňáček), J. Košík, Klačanský, L. Ryban (86. P. Ryban), R. Ryban (78. Petrík), J. Ryban.

TJ SLOVAN: Stopa (83. P. Jančovič) – J. Zvozil, M. Jančovič, Vyletelka (31. P. Sporina), Trávnik, R. Bartoník, L. Lukačovič, Mosný, Krajčík, Turčan (61. Markusík), Ducký (78. F. Lukačovič).