vs
3. júna 2017
Skóre: 1 - 1

Hlásenie zo zápasu

V hodovom zápase na veľmi dobre pripravenom ihrisku chceli domáci vyhrať. Od začiatku šli domáci za víťazstvom a síce v prvom polčase dominovali, no z piatich vyložených šancí nedokázali premeniť na gól ani jednu. Hostia si v prvom polčase nevypracovali žiadnu šancu. Aj v druhom polčase sa hral podobný futbal, domáci mali prevahu, boli aktívnejší a po faule premenil pokutový kop Kúdela – 1:0. Hostia hneď po rozohraní zaútočili a pokutový kop sa pískal i na druhej strane, premenil ho Kopčan – 1:1. Od tohto momentu sa hra prelievala z jednej strany na druhú, obe mužstvá chceli strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Hostia si okrem penalty nevypracovali už žiadnu ďalšiu šancu v celom zápase, zatiaľ čo domáci v závere zahodili opäť niekoľko vyložených šancí. V záverečných desiatich minútach patrila hra hosťom, ale pozorná domáca obrana hosťom nič nedovolila.

Góly: 63. P. Kúdela (11 m) – 65. Š. Kopčan (11 m),

rozhodoval Krajčík, 100 divákov.

TJ: Stančík – Markovič, L. Halo (83. Martiška), Schuchman, Síleš (89. M. Košecký), Ďaďan (74. J. Halo), M. Jančovič, Kúdela, Višňovský, Szabó, Ľ. Greguš.

OFK: Halo – Kopčan, Szalay (61. Radosa), Gocala, T. Mikula, Hanzlík, M. Štetka (46. A. Repka), J. Hertel, I. Vlasák, Krasňanský, A. Štetka.