vs
22. augusta 2016
Skóre: 3 - 0

Hlásenie zo zápasu

Dlhých 20 rokov čakali domáce Kovarce na zápas najvyššej okresnej súťaže. Zápas sa začal hneď tutovkou, keď Kerek našiel spätne M. Vorčáka, ktorý neskóroval. Potom sa hra vyrovnala a šance sa striedali na oboch stranách. V 33. minúte mohli ísť do vedenia hostia, ale po brvne zo štandardky sa hlavou hosťujúci útočník nedokázal presadiť. V úvode druhého polčasu vyšla domácim hneď prvá akcia a Maruna otvoril skóre duelu – 1:0. Po tomto momente prebrali iniciatívu Kovarce, ktoré začali byť nebezpečnejšie. Svoju prevahu domáci zúročili po peknej akcii Labudu, ktorý nezištne našiel Kutňanského a bolo 2:0. V závere zápasu sa domácim podarilo ešte raz skórovať, keď po najkrajšej akcii zápasu uzavrel skóre P. Labuda.