vs
13. novembra 2016
Skóre: 2 - 2

Hlásenie zo zápasu

V prvom polčase sa vedenia ujali hostia, keď domáci obranca nahral priamo na kopačku Čakajdu, ktorý pohodlne otvoril skóre. Gól domácich prebral a zakrátko vyrovnal Sekereš na 1:1. V ďalšom priebehu sa hralo prevažne len medzi šestnástkami. Do druhého polčasu sa domáci akoby zabudli v kabíne a hostia svoju aktivitu premenili do gólu na 1:2. Domáci v závere pritlačili súpera a minútu pred koncom vyrovnali na konečných 2:2, keď ešte v  83. minúte domáci Bitarovský nepremenil pokutový kop.

Góly: 22. D. Sekereš, 89. M. Dovalovský – 10. V. Čakajda, 60. Jakub Lacika,

rozhodoval Žitňanský, 50 divákov.

TJ: Bodocký – Blaho, J. Rodina, V. Legéň (46. Jaško), Bočkay, Bitarovský, Sekereš, Polúch, M. Dovalovský, Kolaček, P. Rodina.

OFK: Sláma – Š. Bruchatý, P. Malinka, Streďanský, Čakajda, E. Pátrovič, Juraj Lacika, Janega (75. Belák), Hustý, Pikna, Jakub Lacika.