vs
13. novembra 2016
Skóre: 2 - 1

Hlásenie zo zápasu

V prvom polčase sa hral v silnom vetre obojstranne vyrovnaný futbal. Hostia sa ujali vedenia po krídelnej akcii a kvalitnom centre do šestnástky. Domácich tento gól nepoložil a ešte do polčasu po pekných kombinačných akciách otočili na 2:1. V druhom polčase sa hostia snažili niečo s výsledkom urobiť, a hrozili najmä zo štandardných situácii. Domáci však koncentrovanou obrannou hrou tesný náskok udržali.

Góly: 40. D. Hruboň, 44. P. Bisák – 13. A. Štetka,

rozhodoval Tomka, ČK: 89. M. Gocala (V. Ripňany) za faul, 50 divákov.

DRUŽSTEVNÍK: Kuchtiak – Gerši (66. Steltenpohl), P. Bisák, D. Hruboň, M. Martonka, E. Matejov, A. Matejov, Chudý, Maček, Klčo, M. Prostredný (72. P. Hruboň).

OFK: Minks – Kopčan, Borbély (46. Aberštík), T. Greguš (57. J. Bartošek), T. Mikula, M. Štetka (80. Gocala), Chovanec, Hertel, I. Vlasák, Frťala, A. Štetka.