vs
12. novembra 2016
Skóre: 0 - 1

Hlásenie zo zápasu

V chladnom počasí na ťažkom teréne sa hral priemerný futbal, prvú vážnejšiu šancu v 22. minúte zahodil Horňáček, ktorý zblízka trafil do tyče. Už o minútu ohrozil domácich Janček, domáci brankár jeho strelu vyrazil. V 54. minúte sa z 35 metrov odhodlal k strele hosťujúci P. Dálik a s pomocou vetra vymietol šibenicu domácej bránky – 0:1. Domáci sa snažili o zvrat, no Macko v 72. minúte podržal hostí, keď kryl nebezpečnú strelu Rybana z priameho kopu. V 73. minúte opäť Ryban strieľal, no trafil iba tyč hosťujúcej bránky. V poslednej minúte domáci Marko loptu netrafil a vyrovnať sa nepodarilo ani v nadstavenom čase domácemu Petríkovi, keď hlavou dával vedľa, a tak si šťastnejší hostia odviezli tri body.

Gól: 54. P. Dálik,

rozhodoval Križma, 50 divákov.

TJ: Košút – M. Kováč, Košík, Marko, Horňáček (46. Válek), Mišuta (70. Remeň) F. Králik, Chuťka, Jurík (85. Hlavačka), L. Ryban, Petrík.

OFK: Macko – Uhrovský, Dálik, Paulovič, Sojka (88. A. Karvay), Vida, Holeščák, Šelestiak, Jamrich, P. Karvay (63. Uhlár), Janček.