vs
6. novembra 2016
Skóre: 4 - 1

Hlásenie zo zápasu

Napriek zlému počasiu sa hral v Kuzmiciach veľmi dobrý futbal. Domáci chceli v stretnutí odčiniť prehru z Ludaníc a už v 2. minúte sa ujali vedenia. V 17. minúte pridal Janček druhý gól a Kuzmice celý prvý polčas odohrali vo svojej réžii, keď Bezucha ešte strelil tretí gól domácich. V druhom polčase domáci prestriedali, hostia znížili na 3:1, no zo strany Závady to bolo všetko. Domáci predčili súpera vo všetkých činnostiach a zaslúžene v zápase vyhrali, hoci ešte zahodili jeden pokutový kop. Domáci fanúšikovia odprevadili domácich hráčov do šatní mohutným potleskom, čím sa im poďakovali za výbornú jesennú časť.

Góly: 2. a 87. (11 m) L. Kolbik, 17. M. Janček, 32. J. Bezucha – 64. Mário Herda,

rozhodoval M. Kiss, 90 divákov.

OFK: Fico – Zubaj (70. J. Rusňák), Martinček, Oravec, Kolbik, Janček, P. Virdzek (46. Goga), D. Jančovič, Bezucha (60. Csáky), Zigo, Krajčír.

OŠK: Jamrich – Milata, Buc, Halo, Detko, Janček, Marek Herda (78. T. Hazda), H. Herda, M. Hazda, D. Herda, Mário Herda.