vs
6. novembra 2016
Skóre: 7 - 2

Hlásenie zo zápasu

Domáci začali od úvodu hrať svoj typický kombinačný futbal a z penalty sa ujali vedenia. Hostia taktiež vyrovnávali z pokutového kopu. Obe jedenástky sa kopali po jasných fauloch. Domáci ešte do polčasu dvomi gólmi odskočili súperovi na 3:1, pričom ďalšie dve tutovky zahodili .V druhom polčase hostia znížili na 3:2 krásnym gólom z 20 metov. Po tomto góle sa ale rozbehol domáci gólostroj po krásnych akciách. Domáci strelili súperovi až sedem gólov, pričom ešte niekoľko ďalších šancí nevyužili. Domáci futbalisti venujú víťazstvo predsedovi klubu a želajú mu rýchle uzdravenie

Góly: 10. (11 m) a 28. Š. Kopčan, 24. V. Chovanec, 56. a 88. A. Štetka, 61. M. Aberštík, 69. I. Vlasák – 20. (11 m) a 54. L. Višňovský,

rozhodoval Petruš, 90 divákov.

OFK: Minks – Kopčan (75. Gocala), Borbély (56. Aberštík), T. Greguš (80. D. Halo), T. Mikula, M. Štetka (61. J. Bartošek), Chovanec, J. Hertel, I. Vlasák, Frťala, A. Štetka.

TJ: Harvanec – Matušík, Schuchman, L. Halo (66. M. Košecký), Valach (75. D. Greguš), Szabó, Ďaďan, Ľ. Greguš, M. Jančovič (60. Síleš), L. Višňovský, D. Rusňák (75. J. Košecký).