vs
6. novembra 2016
Skóre: 6 - 1

Hlásenie zo zápasu

Zápas na veľmi ťažkom teréne začali lepšie domáci, ktorí už v 5. minúte peknou strelou zdiaľky sa ujali vedenia – 1:0. Domácim ale gól uškodil, iniciatívu prevzali hostia, ktorí hrozili najmä z brejkov. Do druhého polčasu však nastúpilo už iba jedno mužstvo a súverénny domáci výkon potvrdili Prašice aj piatimi gólmi po krásnych individuálnych akciách. Skóre pre domácich mohlo skončiť aj dvojciferným výsledkom, ale Prašice okrem gólov zahodili množstvo ďalších šancí. Hostia po zmene strán pôsobili až príliš odovzdaným dojmom. Domáci podali najlepší výkon v jesennej časti na domácom ihrisku.

Góly: 5. L. Pikna, 52. a 86. M. Streďanský, 58. P. Herda, 73. Jakub Lacika, 88. J. Grznár – 44. M. Martonka,

rozhodoval Grznár, 40 divákov.

OFK: Sláma – Š. Bruchatý, P. Malinka, Streďanský, P. Herda (72. Čakajda), E. Pátrovič, Juraj Lacika, Hustý (56. Belák), Grznár, Pikna, Jakub Lacika.

DRUŽSTEVNÍK: Michalec – M. Gerši, Bisák, D. Hruboň, M. Martonka, E. Matejov, A. Matejov (72. Kubala), Chudý, M. Maček, Denka-berky (81. Steltenpohl), P. Hruboň (62. M. Prostredný)..