vs
23. októbra 2016
Skóre: 3 - 2

Hlásenie zo zápasu

Diváci videli veľmi kvalitný zápas, o čo sa pričinili obe mužstva svojou hrou. Hral sa veľmi dobrý a technický futbal, ktorý bol odmenený aj piatimi peknými gólmi. Domáci sa ujali vedenia v 22. minúte, kedy sa krásnou strelou spoza šestnástky do vinkľa prezentoval A. Štetka – 1:0. Po rohovom kope a následnej dorážke zvýšil Kopčan už na 2:0. V druhom polčase pokračoval kvalitný futbal, hostia z dorážky znížili na 2:1. Najkrajší moment zápasu prišiel v 58. minúte, kedy Kopčan v roli frajera na záver skóroval priamo z rohového kopu, keď lopta od žrde smerovala do vinkľa – 3:1. Ani dvojgólové manko hostí nepoložilo a tí sa aj naďalej snažili zápas zdramatizovať. To sa im aj v závere podarilo, keď Candrák skorigoval na konečných 3:2.

Zápas sa hral o hodinu neskôr, než bol úradný hrací čas. Touto cestou sa chcú domáci funkcionári poďakovať OFK Ludanice za to, že im vyšli v ústrety, aby sa zápas mohol začať v neskoršom časovom termíne.

Góly: 22. A. Štetka, 40. a 58. Š. Kopčan – 55. Z. Holek, 81. J. Candrák,

rozhodoval Pastor, 50 divákov.

OFK: Minks – Kopčan, Aberštík (67. T. Greguš), T. Mikula, J. Bartošek, Borbély (46. M. Štetka), Chovanec, J. Hertel, I. Vlasák, Frťala, A. Štetka.

OFK: Žovic – Morvaj (46. Petrikovič), Balajka, Krajčík, Šuchman, Buday, Blaho, Král, Candrák, Bisák, Z. Holek (70. A. Jančovič).