vs
23. októbra 2016
Skóre: 3 - 2

Hlásenie zo zápasu

Do Kuzmíc prišlo z dosiaľ jedno z najlepších mužstiev, ktoré hralo veľmi dobrý a behavý futbal. Domáci boli v úvode mierne nervózni, ale postupom času si vytvárali gólové príležitosti. Síce Kuzmice sa ujali vedenia 1:0, hostia zakrátko vyrovnali. Domácich opäť do vedenia ale v 27. minúte poslal Kolbik. V druhom polčase začali domáci veľmi dobre, keď zvýšili na 3:1 a zdalo sa, že súper už bude na kolenách. Opak bol ale pravdou, súper začal hrať veľmi dobrý futbal a neustále ohrozoval bránku domácich. Domáci hrali na brejky, ale hostí podržal brankár Vrbjar. V 67. minúte hostia znížili na 3:2, hoci v závere dokonca mohli aj vyrovnať. Domáce Kuzmice ale tesné vedenie už udržali. Veľkú pochvalu si zaslúži fanklub Kovariec, ktorý slušne po celý zápas neustále povzbudzoval svoj tím.

Góly: 17. P. Virdzek, 27. L. Kolbik, 48. J. Bezucha – 21. R. Maruna, 67. J. Jankovič,

rozhodoval Tomka, 110 divákov.

OFK: Fico – Zubaj, Martinček, Goga, Oravec Kolbik, Janček, P. Virdzek, Jančovič, Bezucha (57. Harvanec), Zigo.

OFK: Vrbjar – Belan, Hula, Maruna, M. Gregor, E. Gregor, Kutňanský, Ďurič (63. J. Gerši), M. Vorčák, Števanka, J. Jankovič.