vs
23. októbra 2016
Skóre: 4 - 1

Hlásenie zo zápasu

Bojná nastúpila do zápasu s tým, že chce odčiniť nepriaznivý výsledok a vysokú prehru z Kuzmíc. V úvode sa obe mužstva snažili hrať futbal, domáci mali miernu prevahu. Po pekných akciách sa domáci ujali vedenia 2:0 po góloch Markusíka a Vyletelku. Po góloch domáci stratili na chvíľku koncentráciu a po peknom centri strelili hostia gól do šatne – 1:0. V druhom polčase domáci dobíjali bránku súpera, no dlho sa im nedarilo vedenie navýšiť. Až v 76. minúte sa presadil Turčan a z ďalšieho útoku i Ducký – 4:1. Domáci v zápase zaslúžene vyhrali, keď ešte v závere zahodili niekoľko dobrých príležitosti.

Góly: 19. J. Markusík, 38. A. Vyletelka, 76. M. Turčan, 78. M. Ducký – 43. P. Martiška,

rozhodoval Jakubík, 100 divákov.

TJ SLOVAN: L. Lukačovič – Ľ. Lukačovič, M. Ducký, P. Sporina, Trávnik, Vyletelka, R. Bartoník, Mosný (71. M. Ďurák), Krajčík (68. M. Bartoník), M. Turčan (83. F. Lukačovič), Markusík (78. M. Pavlík).

TJ: R. Rybanský – T. Rybanský, F. Jančovič, Martiška (90. Gregorička), Blaško, T. Jančovič, P. Zachar (83. F. Rybanský), J. Jančovič, Klepanec (75. Petrík), M. Karvay, T. Rybanský.