vs
22. októbra 2016
Skóre: 3 - 0

Hlásenie zo zápasu

V prvom polčase sa hral vyrovnaný zápas, síce hostia mali častejšie loptu na svojich kopačkách, domáci boli efektívnejší, keď v 14. minúte sa ujali vedenia gólom F. Králika – 1:0. V 29. minúte F. Králik zahodil vyloženú šancu. Domáci boli konečne na svojom ihrisku efektívnejší a gólom do šatne v 45. minúte Mišuta zvýšil na 2:0. V druhom polčas sa hral obojstranne útočný futbal a trochu sa hra aj pritvrdila. Domáci si vyrobili dve zbytočné žlté karty. V 74. minúte L. Ryban hlavičkou mohol zvýšiť do prázdnej bránky, no podarilo sa to až o minútu Králikovi – 3:0. Vzápätí opäť L. Ryban zo 40 metrov prehodil brankára, no i bránku. Hostia z Rajčian podali sympatický výkon, ale ich šance vychytal výborný domáci brankár R. Košút. K peknému hodovému zápasu prispela aj rozhodcovská trojica.

Góly: 14. a 75. F. Králik, 45. A. Mišuta,

rozhodoval Jakubík, 80 divákov.

OFK: Košút – M. Kováč, Košík (66. Marko), Klačanský, Válek, P. Ryban, F. Králik, Chuťka (85. Jurík), Mišuta (87. Záhorský), L. Ryban, Petrík (60. Horňáček).

TJ: Bodocký – T. Blaho, J. Rodina, M. Bujna, P. Bujna, Bitarovský, Sekereš, Bočkay (66. V. Legéň), M. Dovalovský, Kolaček, P. Rodina.