vs
9. októbra 2016
Skóre: 3 - 0

Hlásenie zo zápasu

V Krnči sa hral futbal výbornej úrovne, o čo sa pričinili obe mužstva. V prvom polčase držali hru v rukách a diktovali tempo hostia z Ludaníc, ktorí hrali oslabení o štyroch hráčov základnej zostavy. Šance sa rodili po štandardkách, ktoré však obaja spoľahliví brankári likvidovali. V druhom polčase domáci pridali, čoho výsledkom boli dva góly Minárikom a Janovicsom. Hostia sa ešte snažili niečo so zápasom urobiť, ale gól im nebolo súdené streliť a domáci v závere zvýšili svoje vedenie na konečných 3:0.

Góly: 55. a 89. P. Minárik, 67. G. Janovics,

rozhodoval P. Rybanský, 60 divákov.

OFK: Klačanský – Remeň, D. Mikuláš (27. Minárik), Chrkavý, Toman, Guliš, Janovics, Fráter, M. Meluš, Ševčík, Gieci.

OFK: Žovic – Blaho, Balajka, Krajčík, Šuchman (80. A. Jančovič), Bačovský, R. Pátrovič, Král, Candrák, Holek, M. Matejov (62. T. Morvaj).