vs
9. októbra 2016
Skóre: 2 - 5

Hlásenie zo zápasu

Domáci sa ujali už v 1. minúte z priameho kopu, kedy sa presadil Kopčan – 1:1. Hostia rýchlo vyrovnali, a tak sa skončil aj prvý polčas. Súper z Kuzmíc bol kvalitný, domáci ale bojovali. V druhom polčase sa domáci opäť ujali vedenia, ale hostia už o pár minút vyrovnali na 2:2. V závere sa Kuzmice ujali vedenia z diskutabilnej jedenástky – 2:3. Hostia následne hrali na brejky, dva z nich im aj vyšli a stanovili tak na konečných 2:5. Výsledok pre domácich je až príliš krutý pre domácich. V. Ripňany boli hosťom viac ako vyrovnaným súperom, domáci sa dobre pripravili na súpera, no výsledok absolútne neodzrkadľuje obraz hry na ihrisku.

Góly: Š. Kopčan 2 – D. Jančovič 2, L. Kolbik 2 (jeden z 11 m), T. Krajčík,

rozhodoval Patrovič, 110 divákov.

OFK: Halo – Kopčan, Borbély, J. Bartošek, T. Mikula, M. Štetka, Chovanec, J. Hertel, I. Vlasák, Frťala, A. Štetka.

OFK: Fico – Janček, F. Martinček, M. Meluš, Zigo, Oravec, Krajčír, S. Virdzek, Kolbik, P. Virdzek, Jančovič.