vs
9. októbra 2016
Skóre: 4 - 2

Hlásenie zo zápasu

Domáci vstúpili do zápasu s tým, že chcú odčiniť veľmi úbohý výkon v druhom polčase vo V. Ripňanoch. Po peknej strele J. Trávnika sa domáci ujali vedenia – 1:0. Bojná sa po góle utápala v nepresnostiach, čo hostia využili na otočenie skóre zápasu – 1:2. V druhom polčase domáci dlho nevedeli nájsť recept na pozornú obranu hostí. Až hlavička R. Bartoníka znamenala vyrovnanie na 2:2. Hostia po inkasovanom góle znervózneli a síce sa snažili dobíjať bránku domácich, no Bojná pozornou obranou a rýchlymi akciami rozhodla o zaslúženom víťazstvo domácich. Výbor aj hráči TJ Slovan by týmto chceli popriať všetko najlepšie dlhoročnému funkcionárovi Františkovi Lukačovičovi, ktorý oslávil 60. narodeniny.

Góly: J. Trávnik, R. Bartoník, M. Turčan, P. Krajčík – J. Rodina, M. Polúch,

rozhodoval Lieskovec, 60 divákov.

TJ SLOVAN: L. Lukačovič – J. Zvozil (32. M. Pavlík), M. Jančovič, Sporina, Trávnik, F. Lukačovič, R. Bartoník, Mosný, Krajčík, M. Turčan, M. Bartoník.

TJ: Bodocký – Blaho, J. Rodina, Kúdela, Jaško, Bitarovský, Sekereš, Polúch, P. Bujna, Kolaček, P. Rodina.