vs
9. októbra 2016
Skóre: 1 - 0

Hlásenie zo zápasu

Domáci začali lepšie a už v 2. minúte Martiška zahodil tutovku. Od tohto momentu prevzali iniciatívu hostia, ale iba po šestnástku domácich. V druhom polčase V. Dvorany začali viac bojovať a v 67. minúte po ruke hosťujúceho hráča, ktorý si skoro dal vlastný gól, sa kopala penalta. Brankár hostí ju však kryl. Čermany hrozili iba po štandardkách, ktoré však s prehľadom kryl domáci gólman. V 76. minúte sa k veľkému sólu odhodlal Juraj Jančovič a v nájazde ho už musel faulovať stopér hostí. Druhú jedenástku s prehľadom premenil M. Karvay – 1:0. Od tohto momentu sa zapas už iba dohrával. Zápasu by viac však svedčila remíza.

Góly: 76. M. Karvay (11 m),

rozhodoval Sák, 80 divákov.

TJ: R. Rybanský – T. Rybanský, Cifra, Martiška, Blaško, Klepanec, P. Zachar, J. Jančovič, Šnirc, M. Karvay, T. Rybanský.

DRUŽSTEVNÍK: Michalec – Zubčák, Gerši, M. Prostredný, Bisák, D. Hruboň, M. Martonka, Steltenpohl, E. Matejov, Klčo, A. Matejov.