vs
8. októbra 2016
Skóre: 1 - 1

Hlásenie zo zápasu

Hostia prišli oslabení o niekoľkých hráčov základnej zostavy, ktorí dali prednosť kvalifikačného zápasu v Slovinsku. Prvý polčas patril domácim, ktorí si vypracovali viacero dobrých šancí, ale tie trestuhodné pozahadzovali. V druhom polčase sa hra vyrovnala a hostia hrozili z ojedinelých rýchlych protiútokov. Hneď prvú šancu hostí po zmene strán využil Višňovský a hostia viedli 0:1. Ten istý hráč následne zahodili tutovku. Domácim sa podarilo vyrovnať po peknej akcii, keď Petrík preloboval vybiehajúceho Merku – 1:1. Domáci následne súpera pritlačili, veľkú šancu zahodil Králik. Hostia sa v závere zamerali na kúskovanie hry a simulovanie, čo im hlavný rozhodca Križma toleroval. Na veľké prekvapenie všetkých, k riadnemu hraciemu času nenastavil ani minútu. Hostia tak prišli k jednému bodu, ktorý si však za predvedenú hru nezaslúžili.

Góly: 67. R. Petrík – 59. L. Višňovský,

rozhodoval Križma, 70 divákov.

OFK: Košút – Kováč, Košík, Klačanský (90. Hlavačka), Válek, P. Ryban, Králik, Chuťka, Jurík (70. Mišuta), L. Ryban, Petrík.

TJ: Merka – Matušík, Schuchman, Košecký, L. Halo, Bajzík (90. M. Halo), Ďaďan, Sileš, Harvanec (73. Košecký), L. Višňovský, Ľ. Greguš.