vs
2. októbra 2016
Skóre: 3 - 5

Hlásenie zo zápasu

Domáci v hodovom zápase podali slabý výkon, a preto prehrali 3:5, hoci do polčasu viedli 1:0. V prvom polčase mali domáci tri tutovky, ale skórovali iba raz. Do druhého polčasu nastúpili domáci akoby už mali zápas vyhraný, a hostia z každej šance dali gól – 1:3. Domáci dorovnali ešte na 3:3, ale záver opäť patril hosťom, ktorí strelili ešte dva góly. Hostia zanechali v Závade veľmi dobrý dojem, keďže hrali pekný futbal.

Góly: 17. H. Herda, 72. Mário Herda, 80. M. Hazda – 52. R. Petrík, 58. a 90. F. Králik, 70. L. Ryban, 83. T. Chuťka,

rozhodoval Krajčík, 100 divákov.

OŠK: Jamrich – Milata, Buc (86. A. Greguš), Halo, Detko, Janček (66. Marek Herda), Bizoň, H. Herda, M. Hazda, D. Herda, Mário Herda.

OFK: Košút – Kováč, Košík, Marko, Nikodem, P. Ryban, F. Králik, Chuťka, Jurík, L. Ryban, Petrík (75. Hlavačka).