vs
11. septembra 2016
Skóre: 3 - 1

Hlásenie zo zápasu

Domáci v horúcom počasí nastúpili s cieľom potvrdiť získaný bod na horúcej pôde v Krnče. V úvode sa domácim hra darila, ale vytvorené šanci Bojná nedokázala gólovo zakončiť. Hostia odolávali len do siedmej minúte, kedy po krásnej akcii otvoril skóre M. Turčan. Domáci sa uspokojili s vedením a stiahli sa. Hosťom sa po nakopnutej lopte podarilo vyrovnať na 1:1. Domácich tento gól paradoxne nakopol a v 43. minúte Trávnik poslal domácich opäť do vedenia. V druhom polčase chceli domáci rýchlo poistiť vedenie, ale obrovské šance Turčana, či M. Bartoníka zostali nevyužité. Snaha domácich bola korunovaná až v 76. minúte, kedy po skvelej individuálnej akcii M. Bartoníka doklepol loptu do siete P. Krajčík. Domáci vo veľkej horúčave zaslúžene vyhrali.

Góly: 7. M. Turčan, 43. J. Trávnik, 76. P. Krajčík – 33. M. Jančovič.,

rozhodoval Wenderla, 70 divákov.

TJ SLOVAN: L. Lukačovič – D. Bečka, M. Jančovič, P. Sporina, Trávnik (63. R. Bartoník), F. Lukačovič, Krajčík, M. Ďurák (75. P. Jančovič), J. Zvozil (46. M. Bartoník), M. Turčan, Ducký (81. Smatana).

TJ: Merka – Matušík, Schuchman (72. J. Košecký), Mokoš (46. Martiška), L. Halo, Ďaďan, Sileš, Bajzík (65. Harvanec), Jančovič (81. M. Košecký), L. Višňovský, Ľ. Greguš.